V minulosti byl hlavní činností TJ Kunčičky fotbal. V dobách největší slávy měla TJ několik fotbalových oddílů od žáků až po dospělé. Bohužel jednak vznikem Sociálně vyloučené oblasti v Kunčičkách ale i nezájmem občanů o sport obecně postupně činnost fotbalových oddílů upadala. Vyústilo to v situaci, že se družstvo odhlásilo ze soutěžního ročníku 2013/2014 Městského fotbalového přeboru.

V současné době má TJ Kunčičky tři činné oddíly - dva oddíly volejbalu mužů hrající Městský přebor volejbalu a jeden oddíl ASPV (Asociace sportu pro všechny).

Týmy volejbalu mužů hrají své zápasy Městského přeboru volejbalu v Tělocvičně SŠE Na Jízdárně v Ostravě, družstvo ASPV hraje v tělocvičně ZŠ v Kunčičkách.

V létě se pak scházíme na venkovních antukových kurtech v areálu TJ Kunčičky.

Foto:

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com